Lastele

Iga päev koos Piibliga 6

1,20 €

Piibli lugemise kõrvale lisamaterjal 30 päevaks Jeesusest ja Tema jüngritest pärast Jeesus ülestõusmist Apostlite tegude raamatu järgi. Iga päev Piiblit ja seda vihikut lugedes, õpib laps Jeesust ja Jumalat paremini tundma ning Talle meelepäraselt elama. Laps õpib ka teistele andestama ning halbadele mõjutustele vastu seisma.Raamatus on lihtsad, selged, kuid paeluvad ülesanded. Soovitame ka lapsevanemal koos lapsega seda raamatut uurida. Julgusta last veetma iga päev vaikset tundi koos Jumalaga. Nii aitad lapses välja kujundada püsivaid tõekspidamisi.

Hind: 1,20 €

Ülestõusmispühade vihik

0,00 €
Kristus on üles tõusnud

Ülestõusmispühade vihik lastele Jeesuse elu ülesande selgitamiseks. Vihiku lõpus ka ülesanded lahendamiseks ja teema kinnistamiseks. Vihik on saadaval ka ukraina keeles.

Hind: 0,00 €

Iga päev koos Piibliga 5

1,20 €

Piibli lugemise kõrvale lisamaterjal 30 päevaks Jeesuse kannatusest, ristisurmast ja ülestõusmisest. Seda raamatut lugedes õpib laps Jeesust ja Jumalat paremini tundma ning Talle meelepäraselt elama. Laps õpib ka teistele andestama ning halbadele mõjutustele vastu seisma.Raamatus on lihtsad, selged, kuid paeluvad ülesanded. Soovitame ka lapsevanemal koos lapsega seda raamatut uurida. Julgusta last veetma iga päev vaikset tundi koos Jumalaga. Nii aitad lapses välja kujundada püsivaid tõekspidamisi.

Hind: 1,20 €

Iga päev koos Piibliga 4

1,20 €

Lisamaterjal Piibli lugemise juurde 30 päevaks. Mõtisklused Jeesuse elu kohta Markuse evangeeliumi järgi. Seda raamatut lugedes õpib laps Jumalat paremini tundma ning Talle meelepäraselt elama. Laps õpib ka teistele andestama ning halbadele mõjutustele vastu seisma.Raamatus on lihtsad, selged, kuid paeluvad ülesanded. Soovitame ka lapsevanemal koos lapsega seda raamatut uurida. Julgusta last veetma iga päev vaikset tundi koos Jumalaga. Nii aitad lapses välja kujundada püsivaid tõekspidamisi.

Hind: 1,20 €

See, mida sa pead teadma

0,50 €

Väike raamat lastele, milles olulised faktid, hämmastavad lood, fantastiline ajamasin ja lustakad mängud. Samuti selge päästesõnum. Sobiv jagamiseks lastele erinevatel üritustel, sh evangeelsetel.

Hind: 0,50 €

Erakordne tõotus

0,50 €

Raamat väikesele lugejale Liisi ja Taavi erakordsest avastusest, milleks oli Jumala tõotus. Sobib lugemiseks ja aruteluks koos vanemaga. Lugu saad kuulata ja vaadata ka lastele veebilehel: avastajad.net

Hind: 0,50 €

Iga päev koos Piibliga 2

1,20 €

Lugemist 30 päevaks Jeesuse sünni ja elu kohta, Tema imetegudest, hea ülevaade Meie Isa palve kohta. Raamatut lugedes õpib laps Jumalat paremini tundma ning Talle meelepäraselt elama. Laps õpib ka teistele andestama ning halbadele mõjutustele vastu seisma.Raamatus on lihtsad, selged, kuid paeluvad ülesanded. Soovitame ka lapsevanemal koos lapsega seda raamatut uurida. Julgusta last veetma iga päev vaikset tundi koos Jumalaga. Nii aitad lapses välja kujundada püsivaid tõekspidamisi.

Hind: 1,20 €

Iga päev koos Piibliga 1

1,20 €

Lugemist 30 päevaks Jeesuse sünnist ja lapsepõlvest, Tema elust ja imetegudest, Meie Isa palvest. Seda raamatut lugedes õpib laps Jumalat paremini tundma ning Talle meelepäraselt elama. Laps õpib ka teistele andestama ning halbadele mõjutustele vastu seisma.Raamatus on lihtsad, selged, kuid paeluvad ülesanded. Soovitame ka lapsevanemal koos lapsega seda raamatut uurida. Julgusta last veetma iga päev vaikset tundi koos Jumalaga. Nii aitad lapses välja kujundada püsivaid tõekspidamisi.

Hind: 1,20 €

Iga päev koos Piibliga 3

1,20 €

Lugemist 30 päevaks. Mõtisklused Jeesuse elu kohta. Seda raamatut lugedes õpib laps Jumalat paremini tundma ning Talle meelepäraselt elama. Laps õpib ka teistele andestama ning halbadele mõjutustele vastu seisma.Raamatus on lihtsad, selged, kuid paeluvad ülesanded. Soovitame ka lapsevanemal koos lapsega seda raamatut uurida. Julgusta last veetma iga päev vaikset tundi koos Jumalaga. Nii aitad lapses välja kujundada püsivaid tõekspidamisi.

Hind: 1,20 €

Iga päev koos Jumalaga 6 - Esindades Jumalat

1,60 €
Piiblilugemise raamat kaheks kuuks igapäevastest valikutest. Vastused 60-le küsimusele valikutest ja piiblisalm igaks päevaks.
Hind: 1,60 €

Lehed

Telli voog Lastele