Peoprogramm

Arheoloogide pidu

10,50 €
Komplekt kooliaasta avapeoks

Komplekt pühapäevakooli avapeoks. Rõhuasetus - Jumala Sõna on kõige hinnalisem aare. Komplektis jutustus Qumrani koobastest teismeliste poiste poolt leitud Piibli kirjarullid, kuldsalm, kordamismäng, ülesanded. Võimalik tellida A3 või A4 piltidega.

Hind: 10,50 €

Unustamatu kõrvitsapidu

12,50 €

Lõbus sügispidu koolilastele. Komplektis tõestisündinud lugu kõrvitsajooksust, mängud ja kordamismäng faktidega kõrvitsast, kuldsalm Piiblist, nimesildid, poster, kõrvitsakalender jagamiseks. Pildid A3 suuruses. Võib tellida ka A4.

Hind: 12,50 €

Pääsemine hädaolukorrast

19,00 €

Lastepäeva programm, sobib ka pühapäevakooliaasta avamiseks või koolivaheaja peoks. Komplektis lood "Eelija ja kaarnad" ja "Lendav leib" (lisaks ka näidend), värvilised pildid A4 lugudele, kutsed ja nimesildid (12 lapsele), ralli-programm piltide ja mängudega, pildid navaho-indiaanlaste kultuurist ja elust, kuldsalmi ja meisterdamise ideid, poster. Võimalik tellida ka A3 piltidega, (29.50 eurot). Sobib ka järeltööks indiaanlaste suvelaagrile "Kõik Jeesusele".

Hind: 19,00 €

Elu on väärtuslik

5,25 €
Ühekordne tund elu väärtusest 8-11 aastastele

Lapsed saavad vastused küsimustele: kust ma tulen? miks ma siin olen? kuhu ma lähen? Komplektis jutustus 8 pildiga, kuldsalm, esemetunni idee, kordamismäng ja tööleht.

Hind: 5,25 €

Kas sa oled rahunõudja?

4,20 €
Tund 6-11-aastastele konfliktide lahendamisest

Teemasid: Mis kutsub esile tülisid? Kristlaste vastutus olla rahunõudjaks. Kuidas olla rahunõudja? Komplektis on lugu viie pildiga, kuldsalm, sõnaribad, näidend lavale või nukkudega, vaikse aja kalender, idee käeliseks tegevuseks.

Hind: 4,20 €

Jumal räägib igas keeles

4,80 €
Programm kooliaasta alguseks või lastepeoks

Jutustus Wycliffe'i piiblitõlkijate organisatsiooni rajajast Cameron Townsendist. Põnev lugu koos A4 piltidega ja viktoriiniga. Saadaval ka A3 pildid.

Hind: 4,80 €

Mesimumm kutsub

6,60 €
Eelkooliealistele lõikuspühaks

Komplekt sisaldab loo, A3 pildid, kutsed lõikuspeole, ideid mängudeks ja käeliseks tegevuseks, viktoriini, fakte mesilaste elust.

Hind: 6,60 €

Kas sa kardad?

3,20 €
Tund üleloomulike jõudude ja okultismi kohta

Tunni võib korraldada sügisel, kui tekib lastel kiusatus tegeleda vaimude maailma ja okultismiga. Tund annab teadmisi, kust on okultism pärit, kuidas mitte hirmu tunda üleloomulikkuse ees, juhib tähelepanu sellele, et Jumal keelab sellega tegelemise. Jumal tahab, et me paluksime Temalt tarkust. Komplektis on pildid, Piibli kuldsalm, vaikse aja kalender, mängude ideed.

Hind: 3,20 €

Miks on ohtlik tegeleda vaimudega?

3,20 €
Komplekt materjali "Halloween, aga ilma minuta" peoks.

Soovitame lapsed kutsuda halloweeni üritustelt kirikusse või koju ja veeta ühine õhtu koos neile sobiva materjaliga.

Hind: 3,20 €

Saatan, vana vaenlane

4,80 €
Komplekt ürituseks "Halloween, aga ilma minuta"

Komplektis on jutustus, pildid, Piibli kuldsalm koos näitliku vahendiga ja mänguideed ürituseks, mis on alternatiiviks halloweeni tähistamisele.

Hind: 4,80 €

Lehed

Telli voog Peoprogramm