5 päeva ring

Jumala imeline päästeplaan

5,25 €
Viis evangeelset tundi

Pildialbum ja tekst viie päeva ringis või lastetunnis kasutamiseks. 1. Ristija Johannes näitab teed, 2. Jeesus räägib Nikodeemusega, 3. Sakkeus kohtub Päästjaga, 4. Kadunud poja õppetund, 5. Paulus ja Siilas teel Filippi linna. Viie päeva ringis kasutamiseks küsi lisamaterjale ja laule.

Hind: 5,25 €

Sinu Päästja

4,80 €
Viis lihtsat evangeelset tundi Jeesuse sünnist, elust, surmast ja ülestõusmisest.

Lihtsad evangeelsed tunnid kauni pildialbumiga Jeesuse elust sobivad ka väikelastele. Võib kasutada 5 päeva ringis, ppk-s, kodus, koolis. 1. Jeesuse sünd, 2. Jeesus tervendab halvatu, 3. Jeesuse kannatused ja ristisurm, 4. Jeesuse ülestõusmine, 5. Võimas Kuningas. Soovikorral saadaval ka ppt ja lisad tundidele.

Hind: 4,80 €

Tunne Kristust

4,80 €
Viis õppetundi Kristuse ütlemistest "Mina olen..."

Viis evangeelset piiblitundi. Võib kasutada 5 päeva ringis või Hea Sõnumi ringis.

Hind: 4,80 €

Ümberpööre ehk Uus algus

4,80 €
Viis evangeelset piiblitundi

Komplekt sobib kasutamiseks 5-päeva klubis või Hea Sõnumi ringi alustamiseks. Sisaldab viis õppetundi ja teksti. Kasutatakse õppevahendina LEÕ-1 kursusel. Kui osaleja alustab HSR, siis tuleb komplektina kaasa kordamismäng, kuldsalmid, tunnikavad, kutsed jm.

Hind: 4,80 €

Sõnadeta raamat

4,80 €
Viis õppetundi Sõnadeta raamatu viie värvi kohta

Kuldse, musta, punase, valge ja rohelise lehekülje kohta on eraldi õppetunnid, mida saab kasutada 5-päeva ringis või Hea Sõnumi ringi alustamiseks. Soovi korral mahukas komplekt lisamaterjale evangeelse ürituse läbiviimiseks: laulud, kuldsalmid, mängud, kutsed, jaotusmaterjalid lastele, plakatid, lühinäidendid ja - jutud. Hind sõltub komplekti mahukusest.

Hind: 4,80 €
Telli voog 5 päeva ring