5 päeva ring

Jeesus, mu Päästja ja sõber

5,50 €
Viis evangeelset tundi

Viis evangeelset piiblitundi kasutamiseks viie päeva ringis, Hea Sõnumi ringis või pühapäevakoolis. 1. Jeesus tervendab halvatu, 2. Jeesus vaigistab tormi, 3. Jeesus kohtub Samaaria naisega, 4. Jeesus tervendab väeülema teenri, 5. Halastaja samaarlane. Komplektis on pildialbum ja tekst.

Hind: 5,50 €

Jumala imeline päästeplaan

5,50 €
Viis evangeelset tundi

Pildialbum ja tekst viie päeva ringis või lastetunnis kasutamiseks. 1. Ristija Johannes näitab teed, 2. Jeesus räägib Nikodeemusega, 3. Sakkeus kohtub Päästjaga, 4. Kadunud poja õppetund, 5. Paulus ja Siilas teel Filippi linna. Viie päeva ringis kasutamiseks küsi lisamaterjale ja laule.

Hind: 5,50 €

Sinu Päästja

5,50 €
Viis lihtsat evangeelset tundi Jeesuse sünnist, elust, surmast ja ülestõusmisest.

Lihtsad evangeelsed tunnid kauni pildialbumiga Jeesuse elust sobivad ka väikelastele. Võib kasutada viie päeva ringis, ppk-s, kodus, koolis. 1. Jeesuse sünd, 2. Jeesus tervendab halvatu, 3. Jeesuse kannatused ja ristisurm, 4. Jeesuse ülestõusmine, 5. Võimas Kuningas. Pildialbum ja tekst maksavad 5.50. Kui soovid lisaks A3 kuldsalmid ja A4 lisad, siis maksab komplekt 20.50.

Hind: 5,50 €

Tunne Kristust

5,50 €
Viis õppetundi Kristuse ütlemistest "Mina olen..."

Viis evangeelset piiblitundi. Võib kasutada viie päeva ringis või Hea Sõnumi ringis. Tunnid: 1. Hea Karjane, 2. Eluleib, 3. Ülestõusmine, 4. Maailma valgus, 5. Tee.
Lisaks võib tellida materjali flanelltahvlile "Mina olen" ja lisamaterjalid sh kuldsalmid. Küsi infot e-maili teel.

Hind: 5,50 €

Ümberpööre ehk uus algus

5,50 €
Viis evangeelset piiblitundi

Komplekt sobib kasutamiseks viie päeva ringis või Hea Sõnumi ringi alustamiseks. Sisaldab viis õppetundi ja teksti. 1. Sakkeus - päästetud ja muudetud Jeesuse poolt, 2. Mefiboset - vastu võetud kuninga perekonda, 3. Noa päästetud hävingust, 4. Etioopia kojaülem - leitud Jumala poolt, 5. Saul - ümberpööre Jumala abiga, 6. Kordamistund. Soovi korral saab juurde tellida kuldsalmid, kordamismängud jm

Hind: 5,50 €

Sõnadeta raamat

5,50 €
Viis õppetundi Sõnadeta raamatu viie värvi kohta

Kuldse, musta, punase, valge ja rohelise lehekülje kohta on eraldi õppetunnid, mida saab kasutada viie päeva ringis või Hea Sõnumi ringi alustamiseks. Soovi korral mahukas komplekt lisamaterjale evangeelse ürituse läbiviimiseks: laulud, kuldsalmid, mängud, kutsed, jaotusmaterjalid lastele, plakatid, lühinäidendid ja - jutud. Hind sõltub komplekti mahukusest.

Hind: 5,50 €
Telli voog 5 päeva ring