Laagrimaterjal

Meeskonnas - mitte pealtvaataja

13,20 €
Lugu jalgpallimaailmast

Lugu jalgpallimaalt Brasiiliast sobib kasutamiseks koolivaheajal, spordipäeval, laagris, poisteringides. Komplektis on 8 A3 värvilist pilti, jalgpallikujuline kuldsalmi Mk 1:17, viktoriini küsimused ja meisterdamise ideed. Lisaks lastejutlus kollasest ja punasest kaardist.

Hind: 13,20 €

Jookse võidujooksu

5,25 €
Viis tundi olümpiateemaliseks laagriks

Kuus piiblitundi kristlikust elust kui võidujooksust. 1. Suurim tsempion, 2. Filippus ja etiooplane, 3. Õige stardipositsioon - Saulus, 4. Võidujooksus püsimine - Peetrus, 5. Võidujooksu lõpetamine - Stefanos, 6. Kõik võivad osaleda - Peetrus ja Korneelius. Pildialbum 35 pildiga ja juhend õpetajale. Komplekt on kirjutatud 2012. a. Londoni olümpimängude puhul lastele suveüritusteks.

Hind: 5,25 €

Vaaraode maal

95,00 €
Lastelaagrikomplekt Egiptuse kohta ja Joosepi piiblitunnid

Lastelaagrikomplekt kuueks päevaks. Sisaldab rikkalikult materjali kogu päevaks, ideed meisterdamiseks, ülevaate vaaraode elust Egiptuses, päevateemad, kuldsalmid, põhitõed, pealelõuna maastikumängu, järjejutu, kordamismängu ideed ja küsimused. Pildimaterjal on kõigiks üritusteks. Paljundamiseks on päevaplaanid, töövihikud eelkooliealistele ja kooliealistele, kutsed, tunnistused, passid, maastikumängu põhjad. Piiblilugude jaoks on tekstiraamat koos piltidega või pildiraamatuga.
Komplekti hind sõltub piltide suurusest A4 või A3. Võimalus osta pildid ka CD-l.

Hind: 95,00 €

Hiina seiklus

95,00 €
Rikkalik laagrimaterjal kuueks päevaks Hiina teemal koos Joosua piiblitundidega

Komplektis on juhendiraamat ja tekstiraamat piiblilugudele Joosuast. Järjejutt on Gladys Aylwardist "Üks võitmatutest" ja 30 värvilist pilti. Kordamismängud on Hiina-teemalised: Mahjongi loomaaed, Hiina ringreis, turupäev, võõrastemajad, riisikogumine ja restoran. Töövihikud nii eelkoolieale kui koolieale. Pealelõunaprogrammid ja kuldsalmid koos näitlike vahenditega, plakatid ruumi kaunistamiseks ja Hiina nurga loomiseks. Hiina keele lühikursus, pass, kutsed ja tunnistus. Piibliloo jaoks võib kasutada ka Joosua pildiraamatut koos tekstiga. Komplekti hind sõltub tellitud värviliste piltide suurusest ja hulgast (A3 või A4 või pildiraamat).

Hind: 95,00 €

Tormid, purjed ja Lõunameresaar

15,98 €
Põnev lugu arst Martin Reiserist 6 tunniks (soovitav kasutada laagris). 30 värvilist A4 pilti ja tekst.
Hind: 15,98 €

Indiaanlaste suvelaager "KÕIK JEESUSELE"

60,00 €
Viis piiblitundi Jeesuse elust ja lugu "Indiaanipealiku kingitus" (38 värvilist pilti), järjejutt "Kes on Kotkakalju varas?" (16 värvilist pilti), piiblisalmid (A3 ja A4), plakatid, posterid, kordamismängud, võistlusmängud, kutsed, ralli, tunnistused, päevaplaanid ja töövihikud.

Komplekti hind sõltub soovitud lisamaterjali hulgast ja piltide suurusest, kas A4 või A3 või ppt.

Hind: 60,00 €

Enam kui kuld

14,50 €
Komplektis on lood tuntud spordikangelastest: Michael Chang, Dave Johnson, Jorge de Amorim, Elana Meyer, David Robinson. Lisaks kutsed, posterid, kordamismängud ja küsimused, kuldsalmid, nimesildid, laulud, lastele jagatav materjal.
Hind: 14,50 €
Telli voog Laagrimaterjal