Muud piiblilood

Jeesuse tagasitulek

15,80 €

Kaks tundi Jeesuse tagasitulekust ja tõestisündinud lugu "Sammud öös", meisterdamise ideed ja haarav kordamismäng.

Hind: 15,80 €

Viis suurt küsimust

5,25 €
Pildiraamat ja tekst Piibli tõdede õpetamiseks Jumala kohta

Ringraamatus viis tundi. 1. Kuidas tunda Jumalat, 2. Kuidas võib minu vahekord Jumalaga olla korras? 3. Kas sa oled kindel? 4. Miks ma siin olen? 5. Mis saab tulevikus?

Hind: 5,25 €

Seda peab teadma iga laps

4,80 €
Lihtsalt ja lühidalt esitatud Piibli tõed lisamaterjaliks lastetunnis

Lihtsad tunnid lastele, kes ei tea palju Piiblist. 1. Kes on Jumal 2. Mis on patt? 3. Kes on Jeesus Kristus 4. Mida tegi Jeesus? 5. Mis on Piibel?

Hind: 4,80 €

Õige ja vale

28,40 €
Kuus õppetundi kümne käsu kohta

Kümne käsu õpetamine eelkoolieas on oluline. PIldialbum ja juhend kuueks tunniks 5-11. a. lastele: 1. Jumal on meile teada andnud, mis on õige, mis vale. 2. Ainult üks Jumal 3. Valva oma keelt! 4. Kasuta pühapäeva õigesti - ja teisi päevi samuti. 5. Mõtted ja teod. 6. Ma ei suuda selleta elada. Teksti autor: Paul Reid. Pildid on maalinud Joab Penalva. Lisamaterjalid: kuldsalmid, põhitõed, töölehed ja juhendid suurematele ja noorematele. Täiskomplekti hind 28.40. Ainult pildialbum koos tekstiga10 eurot.

Hind: 28,40 €

Kohtu Autoriga

5,25 €
Viis õppetundi Püha Vaimu kohta

Lastele saab nende tundide abil õpetada Püha Vaimu isiku ja tegevuse mõningaid aspekte. 1. Kes on Püha Vaim ja milline Ta on 2. Püha Vaim andis meile Piibli 3. Püha Vaim annab elu 4. Püha Vaim on uskliku kaaslane 5. Püha Vaim annab jõudu Jumala lastele. Lisatud on ideid tunni rikastamiseks. Komplekt on mõeldud koolilastele.

Hind: 5,25 €

Jumal hoolib, kui lapsed on kurvad

32,25 €
Viis piiblitundi, mis puudutavad laste igapäevast elu ning Jumala lahendusi

Viis õppetundi 5-12-aastastele lastele aitavad õpetada Jumala armastusest ja hoolitsusest, kui laps satub raskesse olukorda. Tunnid - 1. Võõras, kelle Jumal vastu võttis (kasuvendade poolt hüljatud) 2. Teretulnud võõras (Rutt) (laps, kes on erinev) 3. Puhtana räpases maailmas (Saamuel) (puhas vaatamata vanemate sõprade ebamoraalsele elule) 4. Õppides teistele andestama (Peetrus) (haavata saanud laps õpib andestama) 5. Inimeste poolt põlatud, Jumala poolt andestatud (Matteus) (laps võtab vastu Jumala andestuse). Õpetajajuhend ja pildialbum koos värvilise lisamaterjaliga A4 ja A3 kergendab õpetaja tunni ettevalmistamist ja pakub lastele suuremat huvi ja tegevust. Komplektis kuldsalmid, töölehed, avastamise aja materjal, ülesanne koju kaasa, meisterdamise ideed ja kordamismäng koos küsimustega.

Hind: 32,25 €

Minu vaikne aeg koos Jumalaga

4,95 €
Piiblitund ja lugu Martinist palve kohta

Komplektis on üheksa pilti ja piiblilugemise abivahend lastele.

Hind: 4,95 €

Mina olen...

3,50 €
Kaheksa pilti sellest, mida Jeesus on enda kohta öelnud.

1. Eluleib. 2. Maailma valgus. 3. Ülestõusmine ja elu. 4. Uks. 5. Viinapuu.6. Esimene ja viimane. 7. Tee ja tõde ja elu. 8. Kuningate Kuningas.
Materjali võib kasutada kaheksas tunnis lisamaterjalina, kahes tunnis kasutades pilte 1-4 ja 5-8.
Pildid on puslena kokkupandavad flanelltahvlile.

Hind: 3,50 €

Viis suurt küsimust

7,00 €
Õppetunnid Piibli põhitõdede kohta

Iga teema juurde on suur pildiraamat. Kokku viis raamatut. Teemad: 1. Kuidas me tunneme Jumalat? 2. Kuidas võib mu suhe Jumalaga olla korras? 3. Kas sa oled kindel? 4. Miks ma siin olen? 5. Mis saab tulevikus?

Hind: 7,00 €

Meie kõikvõimas Jumal

9,80 €
Kuus õppetundi Jumala omaduste kohta

Mahukas komplektis on pildid flanelltahvlile, kordamisküsimused, lisaideed, kuldsalmid. Kompletis on iga tund kohandatud ka eelkooliealistele lastele, rohkesti meisterdamise ideid. 1. Jumal on kõrgeim, 2. Jumal on püha, 3. Jumal teab kõike, 4. Jumal on kõikjal, 5. Jumal on kõikvõimas, 6. Jumal on tõde. Pildid 4,79, tekst ja lisamaterjal 5,69.

Hind: 9,80 €

Lehed

Telli voog Muud piiblilood