Misjonilugu/Elulugu

Parem kui tsirkus

3,20 €
Kuueosaline misjonilugu Prantsusmaalt

Pierre ja Nadette on elevil, kui nende külla püstitatakse telk ja nad saavad kutse üritusel osalemiseks. Misjonilugu sobib kasutada järjejutuna lastetundides. Komplekti kuulub tekst ja kuus pilti.

Hind: 3,20 €

Ma julgen. Amy Carmichaeli lugu

7,50 €
Viieosaline misjonilugu lastele

Amy Carmichael (1867-1951) oli 56 aastat misjonär Indias ega pöördunud selle aja jooksul kordagi tagasi Inglismaale. Tema süda ja armastus kuulus India lastele. Haarav lugu kasutamiseks pühapäevakoolis viie-osalise järjejutuna. Pildid on kasutamiseks flanelltahvlil.

Hind: 7,50 €

Operatsioon Auca

7,50 €
Viieosaline misjonilugu koolilastele

Misjonilugu viiest noorest misjonärist Ecuadori džunglis ja sõjakast waodani suguharust, keda kutsuti ka aucadeks. Lugu hõlmab paljude misjonäride peresid, kuid keskendub peamiselt piloodile Nate Saintile ja noorele waodani naisele Dayumale.

Hind: 7,50 €

James Irwin - mees, kes käis Kuul

14,00 €

Kuue-osaline õppematerjal astronaut James Irwini elust, kes käis Kuul. Kui ta 26.07.71 kosmoselaeva Apollo-15 komandörina startis, ei aimanud ta, kuidas muutub kogu elu. James Irwin on jutlustanud ka Oleviste kirikus ja tema kogemused ja elu on eeskujuks kõigile lastele. Komplektis pildialbum, õpetajatekst ja head nõuanded.

Hind: 14,00 €

Tabeeba

5,75 €
Pildiraamat viie-osalisele loole Patricia St. Johnist

Inglise medõde Patricia töötas 50-ndatest aastatest Põhja-Aafrikas, kasutas moslemi lastele evangeeliumi kuulutamiseks Sõnadeta raamatut. Kunstnik Suzanne Gilmore.

Hind: 5,75 €

Martin Luther

7,40 €

Komplekt Martin Lutheri elust 2-3 tunniks lastele õpetamiseks ja M. Lutheri 530 sünniaastapäeva tähistamiseks. Komplektis 12 pilti, elulooline jutustus, mängud, lühinäidendid. Saadaval A4 või A3 pildid. Sellest sõltub hind.

Hind: 7,40 €

Krahv Nikolaus Ludwig von Zinzendorf

5,80 €

Komplektis põnev jutustus krahvist, kes oli tihedalt seotud ka Eestiga. Lugu saab etendada ka kostüümides. Rikkalikult lisasid ja üheksa pilti.

Hind: 5,80 €

Läti laste heaks

3,20 €

Kaunid pildid ja tekst naaberriigi lastetöö tutvustamiseks. Viieks tunniks materjal ja soovitused misjoniteemaks ning - annetuseks. Sobib kasutamiseks lastelaagris, linnalaagris, pühapäevakoolis. Läti tööks tehtud annetus palume üle kanda LEÜ arvele märkega "Läti projekt".

Hind: 3,20 €

Jumala sõber - Joni

6,80 €
Lugu Joni Eareckson Tadast rikkaliku komplektina

Lugu Jonist, kes noorena ookeani hüpates selgroo vigastas ja on kogu elu halvatuna Jumalat teeninud. Komplektis pildid, puudeteadlikkuse test, mängud, Joni joonistus, esemetund, misjoniprojekt, lisalugu Jonilt, kuldsalm ja meisterdus. Kasutamiseks misjoniloona, sõbrapäeval, laagris, haiglas, pühapäevakoolis, noortele ja lastele.

Hind: 6,80 €

John Calvin

4,00 €
Õppetunnid J. Calvini elust

Jutustus John Calvini elust ja abielust Idette'iga. Pildiraamat ja tekst.

Hind: 4,00 €

Lehed

Telli voog Misjonilugu/Elulugu