Vana Testament

Jumala plaan saab teatavaks - patriarhid

29,80 €

Komplektis on õppematerjal 5-12-aastastele laste õpetamiseks. Kuus piiblitundi aitavad lastel tundma õppida Jumalat - 1.Paabeli torn. 2. Aabrami päästev usk. 3. Jumal on ustav ja peab oma tõotusi. 4. Jumal annab pildi tõotatud Päästjast. 5. Jumal valib Jaakobi. 6. Safari-pidu "Enam kui ta suutis ette kujutada". Komplektis on õpetajajuhend, pildialbum, värvilised lisamaterjalid - töölehed noorematele ja vanematele lastele, kordamismängu juhend ja
-küsimused, avastamise aeg, ülesanne koju kaasa ja kuldsalmi näitlik vahend koos jaotusmaterjaliga.

Hind: 29,80 €

Taavet - mees Jumala südame järgi 1. osa

5,25 €
Kuus piiblitundi Taaveti elust 1. osa

Tekst kuuele tunnile: 1. Iisrael valib kuninga; 2. Sauli sõnakuulmatus; 3. Jumal valib kuninga; 4. Taavet ja Koljat; 5. Sõber ja vaenlane; 6. Taavet halastab oma vaenlasele. Lisade kirjeldus flanellpiltide juures. Albumile koos tekstiga saab tellida lisakomplekti, mille hind sõltub piltide suurusest A4 või A3, värviline või must-valge. Samuti saab tellida misjonilugu "Halb Ilm Haiitilt" Kuue pildiga tõestisündinud lugu (hind 3.50).

Hind: 5,25 €

Taaveti valitsemine - katsumused ja võidud 2. osa

29,70 €
Taaveti elu 2. osa pildialbum ja tekst

Taaveti II osa tunnid: 1. Taavet vilistide seas; 1B. Saul küsib nõu; 2. Taavetist saab kuningas; 3. Seaduselaegas viiakse ära; 3B. Taavet ja Batseba; 4. Taavet ja Mefiboset; 5. Absalom mässab Taaveti vastu; 6. Saalomonist saab kuningas. Albumile koos tekstiga saab tellida lisakomplekti, mille hind sõltub piltide suurusest A4 või A3, värviline või must-valge. Lisamaterjalide komplekti kuuluvad kuldsalmid, põhitõed, töölehed nii eelkooliealistele kui kooliealistele, meisterdamise ideed, mängud, dialoogid, pildiraamat ja/või flanellpildid. Lisade hind sõltub sellest, kas tellitakse A4 või A5, must-valge või värviline. Pildialbum 5.25, flanellpildid 5.25. Täiskomplekti hind 29.70. Soovi korral järjejutuks misjonilugu "Jumalale pühendatud elu" (kuue pildiga lugu Rachel Saintist).

Hind: 29,70 €

Taaniel - tugev Issandas

5,25 €
Pildialbum ja tekst

Kuus piiblitundi Taanieli elust. 1. Neli meest pannakse proovile. 2. Taaniel palub tarkust 3. Põlev ahi. 4. Nebukadnetsari langemine. 5. Kiri seinal. 6. Taaniel lõvikoopas. Lisakomplekti kohta loe infot Taanieli flanellipiltide juures. Lisaks saab tellida rikkaliku värvilise lisakomplekti, mille hind sõltub mahust ja suurusest.

Hind: 5,25 €

Taaveti valitsemine - katsumused ja võidud, II osa

29,70 €

Taaveti II osa tunnid: 1. Taavet vilistide seas; 1B. Saul küsib nõu; 2. Taavetist saab kuningas; 3. Seaduselaegas viiakse ära; 3B. Taavet ja Batseba; 4. Taavet ja Mefiboset; 5. Absalom mässab Taaveti vastu; 6. Saalomonist saab kuningas. Komplekti kuuluvad kuldsalmid, põhitõed, töölehed nii eelkooliealistele kui kooliealistele, meisterdamise ideed, mängud, dialoogid, pildiraamat ja/või flanellpildid. Hind sõltub sellest, kas tellitakse A4 või A5, must-valge või värviline. Pildialbum 5.25, flanellpildid 5.25. Täiskomplekti hind 29.70

Hind: 29,70 €

Taavet - mees Jumala südame järgi, I osa

9,80 €

Taaveti I osa tunnid: 1. Iisrael valib kuninga; 2. Sauli sõnakuulmatus; 3. Jumal valib kuninga; 4. Taavet ja Koljat; 5. Sõber ja vaenlane; 6. Taavet halastab oma vaenlasele. Komplekti kuuluvad kuldsalmid, põhitõed, töölehed nii eelkooliealistele kui kooliealistele, meisterdamise ideed, mängud, dialoogid, pildiraamat ja/või flanellpildid. Komplekt on koostatud 2011. a. ja hind sõltub sellest, kas tellitakse A4 või A5, must-valge või värviline. Pildiraamat 4.79, flanellpildid 4.79, tekstiraamat 2.00, lisad alates 10.00.

Hind: 9,80 €

Viis Juuda kuningat

5,25 €
Viis õppetundi Juuda kuningatest

Piiblitunnid Joosafatist, Joasest, Hiskijast, Manassest, Joosijast. Komplektis on kaasas töövihik, kuldsalmid, maastikumängu idee.

Hind: 5,25 €

Joosep

13,50 €
Viis piiblitundi Joosepi elust

Viis piiblitundi Joosepi elust. 1. Armastatud poeg Joosep, 2. Vennad müüvad Joosepi ära, 3. Joosep vangis, 4. Joosep saab hüvituse, 5. Joosep hoolitseb oma perekonna eest. Komplektis pildiraamat ja/või flanellpildid, kuldsalmid, põhitõed, lisamaterjal eelkooliealistele ja kooliealistele. Misjonilugu "Prügivedaja Ernesto". PIldiraamatu hind koos tekstiga 7.50. Komplekti lõpphind sõltub lisamaterjali valikust ja piltide suurusest A4 või A3.  

Hind: 13,50 €

Patriarhid

13,50 €
Viis piiblitundi Aabrami, Iisaki ja Jaakobi elust

Viis piiblitundi pildiraamatu või flanellpiltidega: 1. Aabrahami kutse, 2. Aabraham saab kingituseks poja, 3. Aabraham otsib oma pojale pruuti, 4. Esmasünniõigus ja õnnistus, 5. Jaakob lahkub kodust. Lisakomplektis on värvilised kuldsalmid, põhitõed, maakaardid, töölehed nii kooli- kui eelkooliealistele, kordamismängud ja näitlikud vahendid nende juurde. Lisamaterjal saadaval CD-l ise väljaprintimiseks, värvilisena või must-valgena. Misjonilugu "Paugutajad". Komplekti hind sõltub lisamaterjali suurusest A4 või A3.  

Hind: 13,50 €

Mooses 2

13,50 €
Piiblitunnid Moosese elust

Komplektis on 6 piiblitundi Moosese elust, pildiraamatuga või flanellpiltidega. Lisad, põhitõed, töölehed ja misjonijutt "Rõõmusta koos Joy'ga". Komplekti hind sõltub tellitavate materjalide komplektist ja lisamaterjalide suurusest A4 või A3.

Hind: 13,50 €

Lehed

Telli voog Vana Testament