Uus Testament

Jeesus on Jumal, kes hoolib inimestest

32,25 €

Komplekt õppematerjale kuueks piiblitunniks, mis aitavad 5-12-aastastel lastel tundma õppida Jumalat. Rikkalik komplekt sisaldab õpetajajuhendit, pildialbumit, värvilisi A4 ja A3 lisamaterjale tunniks. Töölehed noorematele ja vanematele lastele, kordamismängud ja -küsimused, avastamise aja ülesanded, kuldsalmid ja jaotusmaterjal lastele koju kaasa.

Hind: 32,25 €

Jumala plaan teostub - algkogudus

35,00 €

Seitse piiblitundi, mis aitavad 5-12-aastastel lastel tundma õppida Jumalat. 4-aastase õppekava rikkalikus ja sisukas komplektis on õpetajajuhend, pildialbum, näitlikud vahendid, mängu- ja meisterdamise ideed, avastamise aeg, kordamismängud ja -küsimused, värvilised töölehed noorematele ja vanematele lastele. Kasutamiseks pühapäevakoolis ja Hea Sõnumi ringis. Soovitavalt koos Piibli ajatelje komplektiga.

Hind: 35,00 €

Paulus - tunnistaja ja võitja II osa

5,25 €
Viis tundi Pauluse elust

Komplekt on jätkuks Pauluse 1. osale. Tunnid: 1. Saatana käest vabastatud 2. Rahutused Jeruusalemmas 3. Kuningatele tunnistamine 4. Laevahukk 5. Võidujooksu lõpetamine. Komplektis on lisategevuse ideed. Lisaks soovitame misjonilugu "Sunder Indiast" (3.20 eurot).

Hind: 5,25 €

Kristuse elu 4

15,00 €
Kuus piiblitundi Kristuse elust

Kuus piiblitundi Kristuse elust. 1. Jeesuse võidukas sisenemine Jeruusalemma. 2. Ülemine tuba ja aed. 3. Kohus. 4. Ristilöömine. 5. Ülestõusmine. 6. Taevaminek. Komplekti kuuluvad uued töölehed eelkooliealistele, kooliealistele, kordamismängud, -küsimused, värvilised põhitõed ja kuldsalmid. Uus pildiraamat ja flanellpildid. Lisad saadaval ka CD-l. Komplekti hind sõltub lisade suurusest, värviline või must-valge, CD. Maksimaalne hind lisadele: 15.88. Pildiraamat 4,79; flanell 4, 79; misjonilugu 3,52. Toodud hind on illustratiivne, küsi hinda ja tee tellimus vastavalt vajadusele.

Hind: 15,00 €

Kristuse elu 3

15,00 €
Kuus õppetundi Kristuse elust uute lisaideede ja töölehtedega

Kuus või seitse õppetundi Kristuse elust uute lisamaterjalide, kuldsalmide ja põhitõdede näitlike vahenditega. 1.Jeesus võtab lapsed vastu. 1b. Jeesus toidab enam kui 5000 inimest. 2. Jeesus kõnnib vee peal. 3. Jeesuse muutumine. 4. Pidalitõbise tervendamine. 5. Rikas noor valitseja. 6. Sakkeus kohtub Jeesusega. Lisadena on võimalik saada uued töölehed, meisterdused, kordamismängud. Materjali hind sõltub lisade suurusest: A4 või A3, must-valge või värviline. Komplektis on pildiraamat. Väikelastele soovitame flanellpilte. Järjejutt "Parem kui tsirkus" 3.20. Pildialbum või flanellpildid: 4.79.

Hind: 15,00 €

Jeesuse tähendamissõnad

5,20 €
Kaksteist piiblitundi Jeesuse tähendamissõnadest.

Õppetunnid: Külvaja. Kuninglik pulm. Kolm kadunud asja. Halastaja samaarlane. Variser ja tölner. Rumal rikas mees. Kolm sõpra. Kaks kojaehitajat. Kaks võlglast. Kümme neitsit. Talendid. Rikas mees ja vaene Laatsarus. Saadaval flanellpildid ja õpetaja juhend.

Hind: 5,20 €

Peetruse elu

4,80 €
Kuus piiblitundi Peetruse elust

Kuus piiblitundi Peetruse elust. 1. Peetrus kohtub Jeesusega. 2. Peetrus tunnistab Jeesuse Jumala Pojaks. 3. Peetrus näeb Jeesust kirgastatuna. 4. Peetrus salgab Jeesuse. 5. Peetrus teenib Püha Vaimu väes. 6. Peetrus vabaneb vanglast. Materjal on saadaval flanellil. Lisaks õpetaja juhend, kuldsalmid ja põhitõed.

Hind: 4,80 €

Kristuse elu 2

15,00 €
Kuus piiblitundi Jeesuse elust. Misjonilugu "Mägede rajad"

Piiblitunnid: 1. Ime pulmas 2. Uue elu algus 3. Samaaria naine 4. Issand tervendab poisi 5. Pime Bartimeus saab nägijaks 6. Naine saab terveks ja tüdruk äratatakse ellu. Lisaks kuldsalmid ja põhitõed, töövihik, lisaideed, misjonilugu "Mägede rajad" värviliste piltidega. Boonusena soovi korral flanellpildid.  Komplekti lõpphind sõltub lisamaterjali hulgast ja suurusest, pildid kas A4 või A3, mustvalged või värvilised. Pildialbum maksab 4.79.

Hind: 15,00 €

Kristuse elu 1

15,00 €
Kuus piiblitundi Jeesuse elust advendiajal alustamiseks. Misjonilugu "Minu südames lööb trumm"

Piiblitunnid: 1. Ettekuulutus 2. Karjased kuulevad Päästjast 3. Targad ülistavad Kuningat 4. Jeesus Kristus lapsena 5. Jeesus Kristus kiusatustes 6. Jeesus kutsub jüngreid. Komplektis kuldsalmid, töövihik, värvilised lisad, misjonilugu "Minu südames lööb trumm" värviliste piltidega. Lõplik komplekti hind sõltub lisamaterjali hulgast, piltide suurusest A3 või A4, mustvalge või värviline. Pildialbum ja flanellpildid maksavad 4.79.

Hind: 15,00 €

Paulus - tagakiusaja ja jutlustaja I osa

7,80 €
Pildiraamat koos teksti, kuldsalmide ja lisaideedega. Töövihik juunioridele ja noortele. Värviraamat väikestele tellimiseks. Boonusena flanellpildid.

Viis õppetundi Pauluse elust. 1. Pöördepunkt. 2. Salasepitsused ja põgenemine. 3.Kes nad tegelikult on? 4. Evangeelium jõuab Euroopasse. 5. Üksinda Ateenas. Komplektis on pildiraamat, lisaideed, kuldsalmid, tunni põhitõed, töölehed juunioridele ja noortele. Misjonilugu järjejutuks "Poiss, kes ei saanud kunagi kõhtu täis" (3.20 eurot).

Hind: 7,80 €

Lehed

Telli voog Uus Testament