Uus Testament

Jeesus on Jumal, kes päästab

33,00 €

Uuendatud komplekt nelja-aastaseks õppekavaks. Viis tundi ülestõusmispühade ajaks ppk-le ja HSR-le. Rikkalik lisamaterjalide komplekt (töölehed, kuldsalmid, meisterdamise juhend, avastamise aja ülesanded, kordamisküsimused ja mängu ideed). 1. Jeesus kui tõotatud Päästja. 2. Jeesus kui paasapühade ohver 3. Jeesus kui täiuslik asendaja. 4. Jeesus kui ristilöödud Päästja. 5. Jeesus kui ülestõusnud Issand.

Hind: 33,00 €

Jeesus on Jumal, kes hoolib inimestest

32,25 €

Komplekt õppematerjale kuueks piiblitunniks, mis aitavad 5-12-aastastel lastel tundma õppida Jumalat. Rikkalik komplekt sisaldab õpetajajuhendit, pildialbumit, värvilisi A4 ja A3 lisamaterjale tunniks. Töölehed noorematele ja vanematele lastele, kordamismängud ja -küsimused, avastamise aja ülesanded, kuldsalmid ja jaotusmaterjal lastele koju kaasa.

Hind: 32,25 €

Jumala plaan teostub - algkogudus

35,00 €

Seitse piiblitundi, mis aitavad 5-12-aastastel lastel tundma õppida Jumalat. 4-aastase õppekava rikkalikus ja sisukas komplektis on õpetajajuhend, pildialbum, näitlikud vahendid, mängu- ja meisterdamise ideed, avastamise aeg, kordamismängud ja -küsimused, värvilised töölehed noorematele ja vanematele lastele. Kasutamiseks pühapäevakoolis ja Hea Sõnumi ringis. Soovitavalt koos Piibli ajatelje komplektiga.

Hind: 35,00 €

Paulus - tunnistaja ja võitja II osa

39,50 €
Viis tundi Pauluse elust

Pauluse elu II osa. Uue 4-a õppekava komplekt (2021). Pildialbum, uus tekst, rikkalikult värvilisi lisamaterjale (kuldsalmid, töölehed noorematele ja vanematele lastele, põhitõed, mängu- ja tegevuste ideed.) Tunnid: 1. Pauluse misjonireis 2. Rahutused Jeruusalemmas 3. Kuningatele tunnistamine 4. Laevahukk 5. Võidujooksu lõpetamine. 6. Misjonitund "Ümber maailma". Soovikorral lisaks misjonilugu "Sunder Indiast" (3.20 eurot) ja/või kogu materjal mälupulgal.

Hind: 39,50 €

Kristuse elu 4

22,00 €
Kuus piiblitundi Kristuse elust

Kuus piiblitundi Kristuse elust. 1. Jeesuse võidukas sisenemine Jeruusalemma. 2. Ülemine tuba ja aed. 3. Kohus. 4. Ristilöömine. 5. Ülestõusmine. 6. Taevaminek. Komplekti kuuluvad uued töölehed eelkooliealistele, kooliealistele, kordamismängud, -küsimused, värvilised põhitõed ja kuldsalmid. Uus pildiraamat ja flanellpildid. Lisad saadaval ka CD-l. Komplekti hind sõltub lisade suurusest, värviline või must-valge. Ainult pildialbum koos tekstiga 4,80; flanell 4,80; misjonilugu 3,50. Komplekti hind tekib vastavalt õpetaja vajadusele. Küsi julgesti.

Hind: 22,00 €

Kristuse elu 3

22,00 €
Kuus õppetundi Kristuse elust uute lisaideede ja töölehtedega

Kuus või seitse õppetundi Kristuse elust uute lisamaterjalide, kuldsalmide ja põhitõdede näitlike vahenditega. 1.Jeesus võtab lapsed vastu. 1b. Jeesus toidab enam kui 5000 inimest. 2. Jeesus kõnnib vee peal. 3. Jeesuse muutumine. 4. Pidalitõbise tervendamine. 5. Rikas noor valitseja. 6. Sakkeus kohtub Jeesusega. Lisadena on võimalik saada uued töölehed, meisterdused, kordamismängud. Materjali hind sõltub lisamaterjalide suurusest: A4 või A3, must-valge või värviline. Järjejutt "Parem kui tsirkus" 3.20. Ainult pildialbum või flanellpildid koos tekstiga: 4.80. Komplekti hind 22.00 (värvilised lisad, töölehed, tekst, pildialbum).

Hind: 22,00 €

Jeesuse tähendamissõnad

5,20 €
Kaksteist piiblitundi Jeesuse tähendamissõnadest.

Õppetunnid: Külvaja. Kuninglik pulm. Kolm kadunud asja. Halastaja samaarlane. Variser ja tölner. Rumal rikas mees. Kolm sõpra. Kaks kojaehitajat. Kaks võlglast. Kümme neitsit. Talendid. Rikas mees ja vaene Laatsarus. Saadaval flanellpildid ja õpetaja juhend.

Hind: 5,20 €

Jumal, kellesse uskuda ja keda järgida (Peetruse elu)

27,00 €
Kuus piiblitundi Peetruse elust

Kuus piiblitundi Peetruse elust. 1. Peetrus kohtub Jeesusega. 2. Peetrus kõnnib vee peal. 3. Peetrus salgab Jeesuse. 4. Peetrus mõistab, et evangeelium kuulub kõigile. 5. Peetrus ja Roode. 6. Kordamistund "Mere teed". Kompalektis pildialbum, rikkalik värviliste lisamaterjalide komplekt ja lõpupeo tund "merede rajaleidjast" Matthew Mauryst, kes on teinud tähtsaid avastusi merede ja ookeanide uurimisel. .

Hind: 27,00 €

Kristuse elu 2

23,50 €
Kuus piiblitundi Jeesuse elust. Misjonilugu "Mägede rajad"

Piiblitunnid: 1. Ime pulmas 2. Uue elu algus 3. Samaaria naine 4. Issand tervendab poisi 5. Pime Bartimeus saab nägijaks 6. Naine saab terveks ja tüdruk äratatakse ellu. Lisaks kuldsalmid ja põhitõed, töövihik, lisaideed, misjonilugu "Mägede rajad" värviliste piltidega. Flanellpildid eraldi tasu eest.  Lehel toodud hind sisaldab värvlisi A3 ja A4 lisamaterjale. Ainult pildialbum koos tekstiga 5.25.

Hind: 23,50 €

Kristuse elu 1

25,00 €
Kuus piiblitundi Jeesuse elust advendiajal alustamiseks. Misjonilugu "Minu südames lööb trumm"

Piiblitunnid: 1. Ettekuulutus 2. Karjased kuulevad Päästjast 3. Targad ülistavad Kuningat 4. Jeesus Kristus lapsena 5. Jeesus Kristus kiusatustes 6. Jeesus kutsub jüngreid. Komplektis kuldsalmid, töövihik, värvilised lisad, misjonilugu "Minu südames lööb trumm" värviliste piltidega. Lõplik komplekti hind sõltub lisamaterjali hulgast, piltide suurusest A3 või A4, mustvalge või värviline. Ainult pildialbum koos tekstiga 5.25.

Hind: 25,00 €

Lehed

Telli voog Uus Testament